Běžecké rande na Palestra Kbelské desítce

Aktuality Ročník 2019

Svoji drahou polovičku můžete vzít na romantické rande na spoustu hezkých míst – na procházku do parku, na kávu a dort, do kina… No a nebo na Palestra Kbelskou desítku. Vážně, nežertujeme. Tradiční jarní otvírák běžecké sezony si totiž pro příští ročník připravil novinku pro všechny běžecké páry.

„Při posledních závodech jsme zaznamenali doběh velkého množství párů, kdy jeden zkušený běžec vede toho druhého, aby se mu závod jednoduše povedl. Proto připravujeme speciální kategorii pro páry, které se na závod společně přihlásí a společně také doběhnou do cíle,“ představuje ředitel závodu Tomáš Mirovský žhavou novinku pro rok 2019.

Při závodě dvojic nerozhoduje pohlaví, věk ani výkonost. Podstatné je jenom jedno kritérium. „Je úplně jedno, jak svůj pár namixujete, důležité je jenom chtít běžet spolu,“ vysvětluje Mirovský. Na běžeckou schůzku na Kbelské desítce tak můžete pozvat nejen přítelkyni nebo přítele, ale taky kamarády, kolegy běžce nebo třeba rodiče.

Na osobní vodiče a jejich svěřence čeká na příští Kbelské řada výhod. První z nich je samotná cena, kdy registrace pro oba včetně triček a dalších bonusů vyjde na pouhých 490 korun. Dvojice se také mohou těšit na společné vyhlášení výsledků a na společné pozávodní setkání.

Registrace na třiatřicátou Palestra Kbelskou desítku startují 1. prosince a na kbelskou trať se v sobotu 2. března vydá celkem 2019 běžců

Tak co, už víte, kdo bude váš osobní vodič pro příští Kbelskou desítku?