Výsledky

34. ročník – sobota 7.3.2020

  • hlavní závod – web
  • týmový závod – web
  • dětské závody – web

Závod na 10 km – nejlepší muži:

1.1202Marčík Vladimír1995CSG TRITEAM0:30:410:30:39
2.1554Kubičan Pavel1983PSK OLYMP Praha0:32:070:32:05
3.1558Vejmelka Daniel1986TJ Jablonné nad Orlicí0:32:200:32:20

Závod na 10 km – nejlepší ženy:

1.43Jíšková Barbora1992ELEVEN RUN TEAM0:37:010:36:58
2.1242Kratochvílová Kriegelová Kateřina1984ASK Elna Počerady0:37:120:37:07
3.1054Jagošová Tereza1993AC Moravská Slavia Brno0:37:560:37:53

Štafeta 6+4 km:

1.1956BellNovýUSK Praha - Perňa systém0:35:200:35:17
2.1969SkuhrováSchovalTRI-SKI Horní Počernice0:37:550:37:53
3.1980KosinaKarbulkováAbsolutní legendy0:39:070:38:54

33. ročník – sobota 2.3.2019

  • hlavní závod – web / pdf
  • dětské závody – web / pdf
  • týmový závod – pdf

Závod na 10 km – nejlepší muži:

1.1043Heczko Robert19780:32:130:32:12
2.1742Vích Damián1998Tj Dukla Praha0:32:240:32:23
3.1735Šulc Vojtěch1996A.C. Tepo Kladno0:32:280:32:28

Závod na 10 km – nejlepší ženy:

1.1457Vávrová Kateřina1985Reebok Run Crew Praha0:37:410:37:38
2.1745Hanzlová Radka1994Adidas Runners Prague0:37:450:37:42
3.1013Zímová Jana1984Maratón klub Kladno0:38:220:38:20

Závod na 5 km – nejlepší muži:

1.1588Tůma Jan1999SKP Nymburk0:17:500:17:49
2.1576Podolák Lukáš2002ASB Stará Boleslav0:17:530:17:51
3.1523Nový Matěj2000USK Praha - Perňa systém0:18:330:18:32

Závod na 5 km – nejlepší ženy:

1.1555Kynclová Zuzana1982Velké Popovice0:19:240:19:16
2.1592Kadlecová Monika1977Atletika SC Radotín0:19:490:19:11
3.1635Slavíková Eva19840:19:590:19:57

32. ročník – sobota 3.3.2018

Závod na 10 km – nejlepší muži:

1.1940Šinágl Viktor1997PSK Olymp Praha / Kerteam0:30:460:30:44
2.1924Janů Jan1993Hvězda Pardubice, Mizuno team0:31:130:31:12
3.1372Vích Damián1998Tj Dukla Praha0:32:510:32:50

Závod na 10 km – nejlepší ženy:

1.1947Divišová Kateřina1997TJ Dukla Praha0:37:450:37:42
2.1923Auersvaldová Eliška1996Spartak Praha 40:40:080:40:00
3.923Jiřičková Marie1983Craft team Jablonec0:40:280:40:20

Závod na 5 km – nejlepší muži:

1.Tonder Oliver2001Offbike0:19:490:19:42
2.Dalibor Josef2002DaliBorci0:21:120:20:40
3.Polák Filip2000KV Arena Team Karlovy Vary0:21:120:21:03

Závod na 5 km – nejlepší ženy:

1.Hubrová Klára1988AC Sparta Praha0:20:200:20:12
2.Vávrů Ivana1988TJ VTŽ Chomutov0:20:320:20:23
3.Kynclová Zuzana1982Velké Popovice0:21:520:21:35

31. ročník – sobota 4.3.2017

30. ročník – sobota 5.3.2016

29. ročník – sobota 7.3.2015

28. ročník – sobota 1.3.2014

27. ročník – sobota 2.3.2013

  • hlavní závod – web / pdf
  • dětské závody – pdf

26. ročník – sobota 3.3.2012

25. ročník – sobota 5.3.2011

24. ročník – 2010

23. ročník – 2009

  • hlavní závod – xls
  • dětský závod – xls

22. ročník – 2008

  • závod se neuskutečnil kvůli větrné bouři

21. ročník – 2007

  • hlavní závod – xls

20. ročník – 2006

  • hlavní závod – xls

19. ročník – 2005

18. ročník – 2004

  • hlavní závod – xls

17. ročník – 2003

  • hlavní závod – xls