Poradenství pro tento ročník závodu je ukončené. Bude otevřeno opět s otevřením registrací na podzim 2024.

Nechte si poradit s přípravou na závod. Závodníkům v rámci startovného nabízíme výživové a kondiční poradenství na PALESTRA Kbelskou 10 zdarma. Naši studenti bakalářského programu „Výživové poradenství a sportovní diagnostika“ vám pomohou v rámci své odborné praxe.

Jak již název oboru napovídá, jeho studenti jsou odborníky na výživu. Pomohou vám zodpovědět vaše otázky ke stravování obecně, nejen ke sportovnímu jídelníčku. Vyvážená, optimální a racionální strava dokáže výrazně podpořit sportovní výkon, ale současně také předcházet civilizačním chorobám. Ve výsledku pak dochází k významnému zlepšení kvality života. V dnešní době internetu a všude číhající reklamy je velmi obtížné se v množství dostupných informací zorientovat. Na většinu sdělení o výživě lze bleskově dohledat argumenty, jež tato fakta popírají. Nejlepší možností, jak zmiňovaný informační kruh rozetnout, je spojit se s odborníkem na výživu a naučit se tuto sféru informací kriticky zhodnotit. Věříme, že naši studenti těmi pravými odborníky opravdu jsou a svými znalostmi, doporučeními a zkušenostmi vám pomohou dosáhnout stanovených cílů.

Každý z běžců si může vybrat “svého” poradce, se kterým pak bude konzultovat svůj jídelníček. Někteří studenti nabízejí také tréninky a kondiční přípravu na závod. Vše probíhá pod odborným dohledem pedagogů VŠTVS PALESTRA.

Pro poradenství využíváme zázemí Diagnostického centra. Závodníkům nabízíme za zvýhodněnou cenu v rámci startovného vyšetření metodou spiroergometrie, ze kterého dostanete odpovědi nejen na otázky týkající se vhodné intenzity zátěže.

Kapacita poradenství je omezená, proto si, prosím, rezervujte svou konzultaci co nejdříve.