Čelenky pro vítěze od kbelské firmy BJEŽ

Aktuality

BJEŽ®, český výrobce čelenek a sportovních doplňků, věnuje jako odměny pro vítěze jednotlivých kategorií funkční čelenky.

Kbelská firma BJEŽ® vyrábí čelenky na zimní i letní sporty, nákrčníky, pásky na startovní čísla a další doplňky. V široké nabídce si vyberou ženy i muži, profesionální i hobby sportovci.

BJEŽ®, to zdaleka nejsou jen výrobci kvalitních sportovních doplňků v čele s čelenkami. Jejich misí je podílet se na propagaci sportu a zdravého životního stylu. Rádi spolupracují na sportovních akcích a projektech většího i menšího rozsahu, sami se těchto akcí účastní i v závodním poli a podporují také řadu charitativních aktivit.

Na našem Facebooku právě probíhá soutěž o čelenku podle vašeho výběru.

BJEŽ sídlí ve Kbelích, doslova pár metrů od cíle Kbelské 10. V den závodu pro vás budou mít otevřeno od 10 do 14 hod, na místě budete mít možnost nakoupit s 10% slevou.

Mezi sportovními čelenkami od firmy BJEŽ® je možné si vybrat hned z několika produktových řad:

BJEŽ® ACTIVE – čelenky z kvalitního nesrážlivého materiálu s vnitřním počesem. Chrání čelo a uši před profouknutím – určené pro chladnější a větrnější dny po celý rok.

BJEŽ® DROP – čelenky z ultrasavého perforovaného materiálu, které skvěle odvádí pot z čela. Ideální pro intenzivní sporty v teplém počasí.

BJEŽ® STYLE – na trhu zcela unikátní čelenky do vlasů, vhodné na každodenní nošení i na sport. Velikostně nastavitelné, pohodlné, spolehlivé – udrží vlasy i při nejnáročnějších sportovních aktivitách.

Neocenitelným doplňkem pro závodní běžce jsou BJEŽ® pásky na startovní čísla. K uchycení startovního čísla namísto špendlíků, s poutky na energetické gely, velikostně nastavitelné.