Centrum preventivní a léčebné péče FitBee podpoří svou účastí PALESTRA Wellness den

Aktuality Ročník 2020

Centrum preventivní a léčebné péče FitBee na pražské Palmovce tvoří komplexní tým s dlouholetou praxí ve výživě zdravých, nemocných, aktivních nebo sportujících dětí, dospívajících a dospělých. Naši odborníci na výživu jsou zkušení nutriční terapeuti z lékařských a příbuzných fakult. V centru FitBee pracuje antropolog (sledování správného růstu dětí a dospívajících), potravinářský technolog, psycholog, laktační poradce a fyzioterapeuti.

Našimi klienty jsou hobby, výkonnostní, vrcholoví sportovci i olympionici, zároveň jsme nutriční centrum s nejbohatšími zkušenostmi a výsledky u aktivních a sportujících dětí a mládeže v České republice. Navštěvují nás také různí klienti se zdravotními potížemi a potravinovými omezeními, pomůžeme i se zdravou redukcí hmotnosti. Dlouhodobě spolupracujeme na smysluplných projektech souvisejících jak se zdravou, tak sportovní výživou dětí a dospívajících (např. Děti na startu, Společně správnou cestou aj.). Zabýváme se také organizací Dnů zdraví a preventivních programů zdravého životního stylu pro zaměstnance různých společností. Podílíme se na vývoji vhodných potravinových doplňků stravy pro sportovce a realizujeme odborné klinické studie. V regionech České republiky jsme pomohli založit dalších 5 samostatných nutričních poraden pod hlavičkou FitBee.

Spoluzakladatelem a odborným garantem FitBee je RNDr. Pavel Suchánek, výzkumný a vývojový pracovník IKEM, vysokoškolský pedagog, lektor sportovní výživy UEFA A a dalších trenérských licencí, školitel sportovních lékařů FAČR.