Darujte startovné na Kbelskou 10 (nejen) o Vánocích

Aktuality Ročník 2022

Startovné na závod si můžete nejen koupit pro sebe, ale můžete jej i věnovat. A to nejen k Vánocům, ale třeba i v lednu jako motivaci k vyplnění předsevzetí, nebo kdykoliv až do závodu.

Připravili jsme pro vás dárkové poukazy jak pro jednotlivce na závod na 10 km, tak pro dvojice na závod 6 + 4 km. Obě varianty je možné také zakoupit s kompletním zátěžovým testem se spiroergonometrií. 

Jak postupovat, abyste poukaz koupili, ale obdarovaný o tom nevěděl?

  1. Po přihlášení na https://www.sportt.cz  a výběru závodu pomocí tlačítka „Přihláška“ se Vám objeví Váš seznam závodních profilů.
  2. V případě, že chcete přihlásit někoho dalšího tak pomocí tlačítka „Přidat nového závodníka“ vytvoříte nový profil závodníka, který je po vyplnění rovnou přihláškou do závodu. Potvrzení o registraci přijde do vašeho emailu (všechny profily mají vaší emailovou adresu). 
  3. Po zaplacení startovného Vám přijde emailem potvrzení o platbě, ve kterém budete mít odkaz na dárkový poukaz (nebo je najdete zde a na https://palestrakbelska10.cz/registrace/). Ten si můžete stáhnout, vytisknout a dárkový poukaz dále personalizovat a předat přihlášené osobě.

Ceny jednotlivých certifikátů

  • Startovné na 10 km závod – 450,- Kč
  • Startovné na 10 km závod + kompletní zátěžová diagnostika – 1570,- Kč
  • Startovné na štafetu 6 + 4 km – 700,- Kč
  • Startovné na štafetu 6 + 4 km + kompletní zátěžová diagnostika pro oba členy týmu – 2 940,- Kč