Dětský program od 9 do 15 hodin

Aktuality Pomáháme Ročník 2017

Na šesti stanovištích je pro děti připravena netradiční, zajímavá aktivita. Za jejich splnění si děti vyslouží razítko do kartičky a za šest razítek dostanou od nás malou sladkou odměnu.

Naplň dětského programu:

1 – Slepodráha – zde si děti vyzkouší jaké to je nevidět a překonávat překážky které musí nevidomí člověk překonávat a nám se nezdají ničím náročné. Tuto aktivitu najdete ve stánku organizace Světlo pro svět.

2 – Golf hednikopovaných – Miroslav Lidinský, velký propagátor této disciplíny a současně i čtyřnásobní vítězem Evropského poháru a  vicemistrem Evropy golfu hendikepovaných 2010 a vicemistr ČR golfu hendikepovaných v letech 2011 a 2012 vám předvede jak se tento sport hraje a budete si ho moci aktivně vyzkoušet.

3 – Malování s Parapletem – u stánku centra Paraple projeví děti svou kreativitu při vybarvovaní tematických omalovánek.

4 – PET kroužky – toto nové sportovní náčiní, které si dokáže vyrobit doma každý sám Vám předvede studentka, která byla sama u zrodu této zajímavé pomůcky. Pro děti je připraven slalom s PET kroužkem na hlavě, hod PET kroužkem na cíl a přenášení míčku do hnízda.

A jako bonus veslařské trenažéry