Dobrotety

Aktuality Pomáháme Ročník 2015

Dobrotety jsou celorepublikovým občanským sdružením, resp. spolkem zejména maminek, rodičů na mateřské a rodičovské dovolené a dobrovolných zájemců o podporu dětí, jejichž cílem je zejména:

psychicky i materiálně pomáhat nedonošeným miminkům a zdravotnickému personálu na neonatologických odděleních, dětem v dětských domovech, kojeneckých ústavech, dětských odděleních nemocnic, v azylových domech a konkrétním rodinám, které se ocitnou v náročných životních situacích.

Dobrotety také přispívají organizační a osvětovou činností ke zlepšování situace nejen předčasně narozených dětí a jejich rodičů.

Za dobu své působnosti předaly již 18 speciálních „pelíšků“ do inkubátorů, 3 monitory dechu, 10 klokánkovacích křesel, 22 odsávaček mateřského mléka, více než tisícovku drobných dárků pro maminky po předčasném porodu, desítky kojících polštářů, rychlozavinovaček a nespočet novorozeneckého oblečení, plen, čepiček a bačkůrek pro miminka do inkubátorů.

Podpořit děti i jejich maminky můžete na transparentní účet č.: 2200535631/2010 nebo na číslo účtu veřejné sbírky: 2300606185/2010

Více na www.dobrotety.cz a fb.com/dobrotety