Doprovodný program v Centrálním parku od 9 do 14 hodin

Aktuality Ročník 2015

PORSCHE PRAHA PROSEK A STK PRO CHLAPY PETRA KOUKALA

Pro dětské závodníky i diváky bude připraven skákací hrad a to hned vedle trati dětských běhů. Malí závodníci se mohou rozehřát před závodem přímo zde. Pro dospělé je připravena prezentace nových vozů značky Volkswagen (modely Caddy Cross,  Nový Passat a Golf ).

STK PRO CHLAPY

Závod svojí účastí podpoří badmintonista Petr Koukal, který je zároveň zakladatelem a patronem projektu “STK pro chlapy”.

V rámci spolupráce proběhne i autogramiáda Petra Koukala a veslaře Ondřeje Synka.

MIZUNO

Na místě bude probíhat dynamická analýza nášlapu, bude k vidění nová běžecká kolekce pro sezónu Jaro-Léto 15 a školený personál poradí na základě provedené analýzy s výběrem vhodné běžecké obuvi

PALESTRA

Diagnostika složení lidského těla pomocí přístroje InBody zdarma pro běžce i diváky

RUN PREMIO A TOM TOM

Výrobky Mizuno a Tom Tom (sporttestery) bude možné zakoupit ve stáncích Tom Tom Run Premio, běžecké speciálky z Prahy 4, která pro závodníky zajišťuje mj. vodiče na 40, 45, a 50 minut.

GENERALI

Generali simulátor nárazu – bezpečí v nebezpečí. Přejeme všem řidičům, aby si zažili jaké to je jít „na boudu“ jenom v trenažéru. Dětské závodníky již tradičně podpoří symbol pojišťovny, lvíček Generali

KM RACING

Martin Macík, pilot kamionu LIAZ z letošní Rallye Dakar poběží, připojí se k autogramiádě a také vystaví svůj kamion. Spolu s ním představí svoji motorku i další člen týmu, Lukáš Kvapil, jehož cílem je účast na Rallye Dakar 2016.

SURVIVAL

Doplňky sportovní výživy Survival si budeme moci vyzkoušet a zakoupit ve stánku našeho partnera, který také zajišťuje pitný režim závodníků.

ZÁŽITKOVÁ PREVENCE

Jsou připraveny zábavné aktivity pro děti i jejich rodiče v rámci prevence úrazů hlavy a bezpečnosti silničního provozu.

DOBROTETY

Naše patronky dětských běhů mají připravenou tvůrčí dílničku pro děti a prodej hand made výrobků na podporu své činnosti. Zájemci se dozvědí o Dobrotetách více prostřednictvím informačních materiálů

PLAVECKÝ KLUB ŽABIČKA

Pro všechny děti bude připravená opičí dráha a nemusíte se bát, do vody tentokrát nemusíte 🙂

JSME INLINE.cz

Vyměňte tenisky za inline brusle a naučte se nové dovednosti a triky, kterými oslníte hned začátkem sezóny. K dispozici budou připraveny dětské i dospělé brusle, ochranné pomůcky a instruktor, který vám brusle pomůže zvládnout.

KAVÁRNIČKA NA KOLECH

Kavárnička na kolech za Vámi přijede i na Palestra Kbelskou 10. Přiveze s sebou francouzské palačinky několika druhů chutí, ať už na sladko či na slano připravené. Můžete se také těšit na výbornou a kvalitní kávu, která jistě zahřeje.

… a další občerstvení ve spolupráci s restaurací “ZASTÁVKA U SRUBU”