Registrace na rok 2023 otevřeny

Aktuality Ročník 2023

Registrace pro další ročník, který plánujeme na 4. března 2023 jsou již otevřené na adrese https://www.sportt.cz/register/1201.

Plánovaná kapacita hlavního závodu je opět navýšena, na 1 300 účastníků, v dětských závodech plánujeme účast 250 dětí. Již tradičně připravujeme pro běžce velmi dobrý servis: možnost vyzvednutí startovních čísel a triček pro účastníky před závodem v prodejnách Decathlon; personalizovaná startovní čísla; čipová časomíra s nevratnými čipy a měřeným mezičasem na 5. km, SMS s výsledným časem v cíli a online diplomy; diagnostika složení těla; občerstvení (na 6. km i v cíli); vodiči na 40, 45, 50 a 60 minut a další.

PALESTRA Kbelskou 10 tradičně připravují studentky a studenti Palestry, jak vysoké, tak vyšší odborné školy, v den závodu se jedná až o 100 studentů. V letošním roce jsme přidali nový projekt, a to výživové poradenství pro přihlášené účastníky zdarma. I pro rok 2023 s touto podporou běžců počítáme, poradenství zajistí studenti druhého ročníku programu „Výživové poradenství a sportovní diagnostika“ v rámci své odborné praxe. Jeho rozběhnutí plánujeme v polovině listopadu.