Otevření registrací 1. 12. 2017

Aktuality Ročník 2018

V pátek 1. 12. 2017 se otevírá registrace na silniční běžecký závod PALESTRA Kbelská 10, který se uskuteční v tradičním termínu, tedy první březnovou sobotu 3. 3. 2018 v Praze 9-Kbelích.

Registraci je možná prostřednictvím adresy https://www.sportt.cz/register/610. Kapacita závodu je 2018 závodníků, trať je stejná jako v předchozích dvou letech

Startovné se pro rok 2018 nezvyšuje, součástí startovného je i  pro příští rok funkční tričko Kalenji. Startovné na 10 i 5 km závod je možné i věnovat prostřednictvím dárkového poukazu.

Každý, kdo se přihlásí do konce roku 2017, má vedle nižšího startovného i garantovanou vybranou velikost trička (trička budeme objednávat až v lednu). Po 1. 1. již nemůžeme vybranou velikost trička garantovat.

Ve spolupráci s partnerem akce DECATHLON ČERNÝ MOST připravujeme běžeckou kolekci Kalenji s potiskem PALESTRA Kbelská 10. Souhlasem se zasláním nabídky v roce 2018 se k ničemu jinému, než informování o této akci, nezavazujete.

V rámci startovného je opět možné přispět částkou 130,- Kč na jeden ze tří partnerských projektů: Centrum Paraple, Světlo pro svět a Speciální olympiády. Také je možné se objednat na zátěžový test v Diagnostickém centru Palestra za výhodnou cenu 960,- Kč. Přesný termín vyšetření si domluvíte individuálně. V letošním roce je nově možné platit přímo kartou.

Od listopadu 2017 probíhají každý čtvrtek od 17 hodin v Centrálním pakru Kbely společné tréninky na závod. Účast je zdarma, stačí se ohlásit trenérovi Michalu Dostálovi na e-mail Dost-Mi@seznam.cz.

V roce 2018 nastanou změny u dětských závodů: plánujeme více kategorií, tedy menší počet dětí v jednotlivých závodech a především čipy i pro dětské závody pro zlepšení kvality výsledkového servisu. Dětské kategorie zústávají zdarma, registrace na ně bude možná on-line v pátek před závodem a pak v sobotu na místě. Plánujeme omezení kapacity dětských kategorií na 300.

Více informací na FB „Palestra Kbelská 10“.

Těšíme se na Vás na startu 32. ročníku PALESTRA Kbelské 10