Představení nových vodičů

Aktuality Ročník 2020

Katerina Zanozina – poběží na čas 0:45

Běh je pro ní velká a neoddělitelná součást jejího života. Především jako vodička má u něho ráda přítomnost lidí kolem sebe.  Ráda je motivuje, obzvlášť muže. Sama říká, že je motivuje krásným stylem běhu a svým úsměvem. 
Radost má ze všech přátelských objetí, hlavně po závodě, kdy prožíváme všichni stejné emoce. A rozumíme si i beze slov. Unavený pohled a stisk ruky ji dávají obrovskou část energie.

Jan Seidl – poběží na čas 0:40

Prvně vyběhl na jaře 2013 a na podzim téhož roku si zkusil závodní půlmaraton. Pár let běhal jen pro radost a srandu, jaro až podzim. Správné běhání začíná, když běháte dvanáct měsíců v roce a to se mu letos povedlo už třetí sezonu. Palestra Kbelskou 10 poběží již po páté, takže trať umí i poslepu 🙂 Jeho motto: „Běhám pro radost a s rozumem, výsledky se dostaví samy.“

Jan Adamec – poběží na čas 0:40 

Běhá od útlého věku, původně bral běh spíše jako letní přípravu k bězeckému lyžování, z které se postupně stala velká záliba. 

Během studia na VŠ skončil závodně s běžeckým lyžováním, protože v Praze nebývají moc příznivé sněhové podmínky a vytrvalostní běh se stal sportem číslo 1.

Dá se říct, že nemá úplně vyhraněnou distanci a v sezóně si rád zaběhně téměř všechny distance od kratkého krosu do 5km až po silničný půlmaraton. 

Do tréninku rád zařazuje nejen běh, ale i spoustu dalších sportů jako je cyklistika, kolečkové lyže, vysokohorskou turistiku a nevyjímaje také i bežecké lyžovaní.

Tréninkové prostředí má v zasadě dvě, a to v Úvalech, kde bydlí má proběhané všechny silnice v okolí včetně Klánovického lesa a také v Praze na Karlíně, kde pracuje v hotelu Hilton, běhá pravidelně po cyklostezce směr ZOO a dále.

PB 10km – 36:29, PB 1/2 M – 1:22:16

Závod PK10 bude jeho první zkušenost s vodičstvím a musí se přiznat, že asi bude nervóznější než před sólo startem, protože je to obrovská zodpovědnost zaběhnout v konstantním tempu vytyčený čas. Na fotografii je s manželkou Terezou.