Novinky a otevření registrací pro rok 2020

Aktuality Ročník 2020

V neděli 1. prosince budou otevřeny registrace dalšího, již 34. ročníku, silničního desetikilometrového závodu PALESTRA Kbelská 10. Závod se uskuteční tradičně první březnovou sobotu na jednookruhové trati v Praze Kbelích, Satalicích a Vinoři 7. března 2020.

Videopozvánka

Akademické mistrovství ČR v silničním běhu

I v letošním roce bude závod Akademickým mistrovstvím ČR v silničním běhu a studenti vysokých škol, přihlášených do AMČR mají startovné zdarma.

Startovné

Ani u ostatních kategorií nedošlo k navýšení startovného, základní startovné při registraci do 31.12.2019 je 350,- Kč, veteráni nad 60 let mají startovné 100,- Kč.

V rámci registrací je možné podpořit některý ze spolupracujících charitativních projektů, nebo si objednat kompletní zátěžový test se spiroergonometrií se slevou 20% za 1 120,- Kč.

Závod na 5 km nahradí štafeta dvojic

Z bezpečnostních důvodů se nepoběží doplňkový závod na 5 km, ale pro rok 2020 jsme připravili novinku – štafetu dvojic na 6 + 4 km. Takže vezměte svojí kolegyni nebo svého kolegu a zaběhněte si štafetu s místem předání ve Vinoři.

Přípravné tréninky zdarma

I letos máme přípravné tréninky zdarma, tentokrát ve spolupráci s VT GYM ve Kbelích, informace získáte přímo u trenéra Viktora Pšeničky, tel. 606 055 384, nebo na FB VT GYM.

Nabídka ubytování pro závodníky

Pro mimopražské je připravena nabídka ubytování v Hotelu Duo v Praze na Proseku. Závod můžete spojit s víkendovou prohlídkou Prahy.

Sledujte nás na Facebooku

Aktuální informace najdete na FB PALESTRA Kbelská 10.