Rušíme plánované společné proběhnutí ve Kbelích

Aktuality Ročník 2021

Poslední rok s covidem přináší spoustu příběhů. Díky omezením je více píšeme, než si říkáme. Ale možná díky tomu a díky fotografiím nám déle vydrží a až je za pár let najdeme, budeme překvapení …Letos jsme už posunuli termín závodu na podzim a věříme, že život už bude v normálu.

Nyní rušíme i plánované společné proběhnutí ve Kbelích. I když máme radost z vašich pozitivních a vstřícných reakcí a zájmu o společné proběhnutí, myslíme si, že nyní organizovat setkání (byť sportovní) na jednom místě není rozumné.

Také Kbelská 10 má své příběhy (https://palestrakbelska10.cz/pribehy/). Pojďme napsat alespoň dva příběhy 6.3.2021. Jeden běžecký – dejte kdekoliv a kdykoliv během dne buď desítku, nebo šestku, nebo čtyřku (vzdálenosti závodu dvojic) a pošlete nám foto a krátkou informaci, kde jste běželi, jak se běželo a pochopitelně, jak se těšíte na závodní běhání.

A my uděláme druhý příběh – co děláme, když neorganizujeme a jak se těšíme, až zase organizovat budeme 🙂. A uděláme velké příběhy mnoha autorů. A 10 vylosovaných autorů/běžců pozveme (až to půjde) do Kbelského pivovaru na 10.