Souhrn aktuálních informací pro účastníky v souvislosti s novým koronavirem

Aktuality Ročník 2020

Souhrnem opatření reagujeme na aktuální situaci ve spojitosti s novým koronavirem. Děkujeme předem všem účastníkům za respektování změn a doporučeních či nařízeních v rámci současné situace a omlouvám se za případná omezení.

Předkládáme stručný souhrn aktuálních změn, některé další mohou následovat podle pokynů odpovědných úřadů a o těch vás budeme neprodleně informovat:

  • Z rozhodnutí Hygienické stanice nemůžeme s výjimkou vstupní chodby využít žádné prostory Základní školy, kde je v den závodu zázemí. V těchto omezených prostorách (ve Kbelích už nemáme možnost získat jiné odpovídající prostory) jsme schopni zajistit registraci závodníků a vyzvedávání startovních čísel, stejně tak i úschovnu zavazadel, pouze na menším prostoru.
  • Došlo k omezení počtu toalet ve škole, doobjednali jsme další mobilní toalety, budou přistaveny i ke škole (další budou v Centrální parku, kde jsou i pevné toalety vedle restaurace Zastávka u srubu), nebudou k dispozici sprchy, bohužel bez náhrady.
  • Masáže a Kineziotaping jsou v letošním roce zrušeny.
  • Vzhledem k doporučení na omezení shromažďování více osob v uzavřených prostorách žádáme běžce o zvážení využívání úschovny a omezení pobytu na registraci a v šatnách, pokud je to vůbec nutné.
  • Byly doobjednány 2 stojany s desinfekčním prostředkem, jeden bude umístěn u mobilních toalet v Centrálním parku, druhý u stánků partnerů, kde bude probíhat i prodej občerstvení. Prosíme o využívání těchto stojanů.
  • V prostoru Centrálního parku umisťujeme zvýšený počet odpadkových košů a zajišťujeme jejich vyměňování, když se naplní. Prosíme o důsledné využívání těchto odpadkových košů. V případě, že uvidíte, že některý z košů je naplněný, informujte prosím organizátory.

Aktuální informace o epidemii COVID-19 najdete na stránkách Ministerstva zdravotnictví