Vodiči opět na startu

Aktuality Ročník 2019

Představujeme vám vodiče, kteří vám pomohou se dostat do cíle v metách 40, 45, 50 minut a za rovnou jednu hodinu.

Představme si nejprve první dvojici, která vás dostane do cíle za rovných 40 minut. Tvoří ji Robert Urban a Jiří Fix. Oba jsou velmi zkušení běžci se značnými zkušenostmi, jak ze samotného závodění, tak i z role vodičů. Jirka má na svém kontě za uplynulé čtyři roky přes 30 maratonů. Roberta v běhu nezastavily ani zdravotní potíže! S Robertem i Jiřím jste se mohli potkávat i na partnerských závodech série RunCzech, kde působili rovněž jako vodiči. V závodě udělají maximum pro váš vysněný čas.

Vodiče na 45 minut tvoří duo v podání Richarda Bednáře a Jiřího Maška. Oba běžci mají už “něco” naběháno. Jirka se dokonce věnuje zaškolováním vodičů do jejich budoucích rolí. Pro oba je cíl jejich “poslání” v závodě jediný – udělat běžcům radost a dostat je za pomyslnou cílovou pásku v jejich vytouženém čase.

Vodiči na 50 minut – v tomto čase vás odtáhnou do cíle Libor Ondrůšek a David Grygar. Libor, coby sportovní matador, si dává za cíl vás do cíle dovést nezastavitelným a konstantním tempem. Jak sám tvrdí – je totiž jako dobře zajetý diesel. David, coby běžecký nadšenec, jehož prvním větším závodem byla právě Kbelská 10, vás do cíle dostane a ještě k tomu přidá značnou porci endorfinů!

Za rovnou hodinu vás do cíle odvede Kateřina Müllerová Bednářová. Tato nadšenkyně do trailových závodů a překážkových závodů vás na trati jen tak nenechá!