Zahajujeme PALESTRA poradenství pro závodníky zdarma

Aktuality Ročník 2022

Představujeme vám novinku v naší nabídce, kterou je PALESTRA poradenství. Studentky a studenti bakalářského programu „Výživové poradenství a sportovní diagnostika“ vám v rámci své odborné praxe nabídnou výživové poradenství a případně i nastavení tréninku na PALESTRA Kbelskou 10 zdarma. Projekt v letošním roce pilotně ověřujeme a naším cílem je zařadit tuto službu běžcům do stálé nabídky našeho závodu.

Studentky a studenti vytvořili svá krátká představení, která nyní představujeme ZDE. Každý z běžců si může vybrat “svého” poradce nebo poradkyni, se kterými pak bude konzultovat jídelníček, někteří studenti nabízejí i tréninky i kondiční přípravu na závod, to vše pod odborným dohledem pedagogů na VŠTVS PALESTRA.

Se studenty bude pravidelně konzultovat nový kolega na VŠTVS PALESTRA RNDr. Petr Fořt, CSc., fyziolog, biochemik a poradce pro výživu vrcholových sportovců, člen realizačních týmů řady sportovní reprezentací, autor 23 vědecko-populárních publikací o výživě, dlouholetý popularizátor racionální výživy v pořadu ČT „Pod pokličkou“.

Pro svoji práci mohou využít také zázemí Diagnostického centra, kde také nabízíme vyšetření metodou spiroergometrie, z kterého dostanete odpovědi nejen na otázky týkající se vhodné intenzity zátěže. Více informací najdete ZDE.

A vzhledem k tomu, že studentek a studentů je připravených téměř třicet, dostane se na hodně běžců, ale neváhejte se přihlásit, registrovaných běžců je již téměř 500. To vše v rámci startovného, žádné další náklady. 

Nechte si poradit při přípravě na závod.

Těšíme se na vás na startu!