V parku s námi bude i Senior fitnes z. s.

Aktuality Ročník 2022

V rámci sobotní akce se představí i společnost Senior fitnes z. s. (SF), která nabízí celou řadu vzdělávacích i volnočasových aktivit především pro všechny 50+, ale neodmítne ani mladší zájemce.

Základem činnosti spolku jsou skupinové pohybové aktivity (cvičení v tělocvičnách, bazénech i na židlích v rámci celé ČR). K tomu patří i pravidelné vycházky pro Praze a okolí, či pobytové zájezdy se cvičením (vždy na jaře a na podzim – do jižních Čech a do Itálie).

Několikrát ročně připravuje SF Den pro zdraví pro celé rodiny. Ten nejbližší se uskuteční v sobotu 23. dubna ve Žlutých lázních.

Tím výčet aktivit SF rozhodně nekončí. Zastavte se u jejich stánku, zástupci spolku vám rádi poskytnou podrobné informace ke všem nabídkám. Nebo navštivte jejich webové stránky.

A zároveň si zde můžete koupit za velmi příznivou cenu voucher na unikátní únikovou hru Podolské mystérium, kterou může pomocí mobilní aplikace Get Out Fun hrát až šest hráčů! Dopřejte si příjemný den s rodinou toulkami po Praze s řešením úkolů a šifer.